ČLÁNKY A STUDIE 

Zde najdete krátké informace z článků, studií homeopatických léků spolu s odkazy na zdroje, nejedná se o návody k užívání homeopatik, každou léčbu je nutné konzultovat se zkušeným homeopatem.

Od 12.7.2022 zde najdete výsledky léčby, které zveřejňuji se souhlasem klientů.  


 

Všechny symptomy, které organizmus vyprodukuje v nemoci pramení z imunitního systému, který se snaží nastolit pořádek. Po celou dobu lidstva lidské organizmy buď sami nastolili pořádek, nebo umírali. Těmito symptomy organizmus říká: "vyprodukuji horečku, otok, průjem" protože to je jediná cesta, jak nastolit znovu rovnováhu.

Homeopatická léčba ekzému (do 11/2021 léčeno nárazově při zhoršení kortikosteroidními krémy) stav před zahájením léčby 11/2021 a 09/2023. V průběhu homeopatické léčby předepsané kortikosteroidní krémy postupně vysazeny.

Úraz dolní končetiny - střet cyklisty s automobilem. Traumatologií předepsaná analgetika a heparinová mast. Homeopatická léčba nasazena 6 dní po úrazu, délka homeopatické léčby 2 měsíce. Fotografie den 6, 12, 30. Návrat cyklisty na kolo po 5 týdnech léčby.

Potencování je proces postupného ředění a intenzivního podávání látky nebo počáteční tinktury. Transmisní elektronová mikroskopie je přijata pro zkoumání potencovaných roztoků zlata na bázi ethanolu a vody a odhaluje nanočástice a různé sestavy vytvořené v souladu s úrovní potencování.