ČLÁNKY A STUDIE 

Zde najdete krátké informace z článků, studií homeopatických léků spolu s odkazy na zdroje, nejedná se o návody k užívání homeopatik, každou léčbu je nutné konzultovat se zkušeným homeopatem.

Od 12.7.2022 zde najdete výsledky léčby, které zveřejňuji se souhlasem klientů.  


 

Od roku 2013 střídavé projevy svědění jako reakce na potravu, VET aplikovány antihistaminika a kortikoidy. Poslední 2 roky při projevu léčena homeopaticky. Poslední projev 03.02.2024, bez nálezu koncem 02/2024.

Všechny symptomy, které organizmus vyprodukuje v nemoci pramení z imunitního systému, který se snaží nastolit pořádek. Po celou dobu lidstva lidské organizmy buď sami nastolili pořádek, nebo umírali. Těmito symptomy organizmus říká: "vyprodukuji horečku, otok, průjem" protože to je jediná cesta, jak nastolit znovu rovnováhu.

Homeopatická léčba ekzému (do 11/2021 léčeno nárazově při zhoršení kortikosteroidními krémy) stav před zahájením léčby 11/2021 a 09/2023. V průběhu homeopatické léčby předepsané kortikosteroidní krémy postupně vysazeny.

Úraz dolní končetiny - střet cyklisty s automobilem. Traumatologií předepsaná analgetika a heparinová mast. Homeopatická léčba nasazena 6 dní po úrazu, délka homeopatické léčby 2 měsíce. Fotografie den 6, 12, 30. Návrat cyklisty na kolo po 5 týdnech léčby.

Potencování je proces postupného ředění a intenzivního podávání látky nebo počáteční tinktury. Transmisní elektronová mikroskopie je přijata pro zkoumání potencovaných roztoků zlata na bázi ethanolu a vody a odhaluje nanočástice a různé sestavy vytvořené v souladu s úrovní potencování.